Recenze

Zabýváme se cílenou přípravou na přijímací zkoušky dle aktuálních požadavků jednotlivých lékařských fakult. Bez ohledu na to, co se děje ve světě, celé naše kurzy Na medicínu jsou pouze online. Všechny uvedené recenze pocházejí od absolventů našich přípravných kurzů.

2023

Ema

LF UPOL2023

Kurz byl super, vřele doporučuji. Lektoři jsou ochotni odpovědět na jakoukoli otázku, pomůžu se vším. I mimo lekce jsme s nimi mohli komunikovat, což bylo super. Materiály, které nám byly poskytnuty usnadnily hon za učebnicemi po internetu. Během lekcí jsme prošli každou látku dopodrobna a prošli si k ní otázky. Lektoři nás vždy upozorňovali na detaily a na to, co se zvyknou ptát, varovali nás, kde většinou studenti dělají chyby a přesně tyto jejich poznámky mě napadly na příjmačkách. Opravdu vřele doporučuji.

Kristína

LF MU2023

Ahojte, 😊 v první řadě bych chtěla poděkovat celému týmu Na medicínu za skutečně kvalitní a přesnou přípravu na přijímací zkoušky. Vím, že jejich lekce měly velkou zásluhu na tom, že jsem se dostala na svoji vysněnou lékařskou fakultu napoprvé 🥰.

Pokud váháte a poohlížíte se ještě po jiných kurzech, určitě je výběr jednoznačný. Příprava pomocí tohoto kurzu je opravdu skutečně to pravé, co potřebujete. Učivo je snadno a srozumitelně vysvětleno, ochotný přístup na hodinách i mimo ně. Vidno, že lidem, kteří učí záleží na pochopení učiva. Kamarádský a lidský přístup oceňuji nejvíce. Nebyly to jen nudné lekce hodin chemie, fyziky a biologie, se školou se to nedá porovnat.

Pokud se hlásíte na MUNI informace potřebujete hlavně chápat, nabiflit se nedají, ve škole mi nedali potřebné informace a bez kurzu bych se cítila ztraceně.

Osobně bych chtěla vyzvednout lektora fyziky a chemie – Jakuba, který nám vždy vytvořil kamarádskou atmosféru na lekcích, neustále pomáhal a odepisoval na zprávy i o půlnoci 😁.

Jedno velké děkuji patří týmu Na medicínu. 😊

Matej

LF MU2023

Velmi chválím lektora chemie a fyziky. Měl jsem k dispozici všechno, co mi bylo třeba. Asi nejlepší ze všeho byly nově udělané poznámky, které mi extrémně pomohly, protože jsem součástí středoškoláků, kteří se učili během COVIDU a poznámky si tehdy psal málokterý člověk. Vlastní poznámky by se měly podle mě preferovat nad standardní lekcí, kde se jen slovně popíše problém, ale když se k němu chci vrátit o měsíc později, tak musím ztrácet čas díváním na tříhodinové lekce. S chemií a fyzikou jsem neměl absolutně žádný problém, přístup lektora, poznámky, testy, bleskovky by měly být příkladem pro každého lektora, který bude učit tyto předměty.

Tento kurz bych doporučil každému, neboť mě dostal tam, kam jsem chtěl jít, takže jsem velmi spokojen.

Michaela

2. LF2023

Myslím si, že kurz byl určitě velmi nápomocný. Velmi se mi líbil přátelský přístup lektorů, kterým jsem mohla napsat i mimo vyučovací hodiny, snažili se vždy dát maximum. Jsem vděčná i za užitečné rady, které se týkaly např. jak zvládnout stres, atp. Chválím i snahu posbírat zmíněné otázky, které byly v testu.

Celkově kurz hodnotím pozitivně a doporučila bych ho i dalším lidem, kteří mají zájem se dostat na medicínu 🙂

Nina

LF UPOL2023

Kurz doporučuji všemi deseti! Díky němu jsem pochopila spoustu věcí, které jsem dosud nechápala a naučil mě, jak se co nejefektivněji učit. Přijímačky dělám sice až za rok, ale díky kurzu Na medicínu z nich nemám žádný strach.

Petr

3. LF2023

Přestože byl kurz poměrně časově náročný, myslím si, že se bezpochyby vyplatil. Všichni lektoři byli milí, nikdy nebyl problém se na cokoliv doptat nebo dovysvětlit. Nejvíc oceňuji fakt, že nám bylo poskytnuto velké množství materiálů včetně modelových otázek a testů z minulých let, které velmi pomohly. Má jediná drobná výtka spočívá v tom, že lektoři během lekcí (biologie a fyzika) látku píší na„tabuli“, což zabere podstatnou část hodin. Myslím si, že by stačilo promítat rovnou předepsané poznámky. Pak by zbylo více času na příklady nebo modelové otázky.

Celkově si myslím, že mě kurz na příjímací zkoušky připravil více než dostatečně. Proto ho vřele doporučuji všem, kdo se na ně hodlají připravovat.

Sofia

LF UPOL2023

Celkově hodnotím kurz jako nejlepší volbu přípravy na přijímačky. Až na pár „chybiček krásy“ jsem velmi spokojená. Nejdůležitější věcí bylo naučit nás učivo, o kterém někteří slyšeli poprvé, a to se tedy i povedlo. Lektoři věděli přesně, co mají probírat a jak se danému učivu věnovat do hloubky. Vzhledem k jejich vědomosti, jak to na fakultě chodí, nám uměli přiblížit přesnou formu přijímaček a tím nás na ně i skvěle připravit. Díky jejich ochotě, kterou nám nabízejí taktéž i po skončení kurzu, nás uměli velmi dobře naučit.

Během lekcí, které jsou navíc nahrávány, vládla rodinná atmosféra a lektoři se vždy ujišťovali, zda všechno chápeme. Pokud tomu tak nebylo, vysvětlovali nám to dokud jsme to nepochopili. Po skončení lekce jsme je mohli kdykoli kontaktovat přes sociální sítě a byli vždy nápomocní, milí a ochotni pomoci nám jak věděli.

Cenová dostupnost byla také naprosto v pohodě, individuální doučování by vyšlo určitě dráž než tento kurz a k tomu by nemuselo být úplně efektivní. Navíc, k celému kurzu jsou poskytnuty materiály, ze kterých je třeba se učit, takže není třeba kupovat nic dopředu, vše jsme dostali zde. Během lekcí jsme probírali učivo a na závěr lekcí jsme si procházeli modelové otázky. Z fyziky jsme většinu příkladů vypočítali, ale ne všechny, tak to bych asi vylepšila, abychom přepočítali úplně všechny. Teoretické modelovky jsme prošli vždy po každém probíraném učivu, což bylo super.

Chemie byla úplně nejlepší, tam bych neměnila nic. Celé učivo probrané do detailů, ať už šlo o příklady nebo teoretickou část. Modelovky jsme procházeli stále dokola, i z jiných fakult, abychom udělali co nejvíce otázek. Jinak nemám žádné jiné věci, které bych zlepšila.

Celý kurz proběhl bez problémů, až nad má očekávání. Děkuji celému týmu Na medicínu! 😊

Sophia

LF MU2023

Pokud váháte nad výběrem přípravného kurzu na přijímací zkoušky na medicínu, vězte, že jste našli pro vás to pravé. Díky tomuto kurzu jsem se dostala nejen na primární LF MU, ale také na jiné lékařské fakulty.

Lektoři vysvětlují velmi přehledně a srozumitelně. Učivo je zaměřeno na vámi vybranou fakultu, díky tomu je výuka efektivní.

2022

Barbora

LF MU2022

Nehlásila jsem se sice na všeobecné lékařství, nýbrž na bakalářský obor všeobecné ošetřovatelství, ale musím říct, že mi kurz Na medicínu hrozně pomohl a díky němu jsem se na svoji vysněnou školu dostala. 🙂 Nutno podotknout, že jsem se hlásila ze střední školy, kde jsme předměty, ze kterých se psali přijímačky měli jen v prvním ročníku, takže jsem měla minimální znalosti. Individuální přístup, milí lektoři, kteří vysvětlují látku tak, aby byla co nejvíce zajímavá. Nejvíce se mi na kurzu líbilo to, že lektoři propojovali různá témata, která měla nějaké souvislosti, a proto se látka lépe pamatovala a bylo to mnohem lepší, než si to pracně hledat v učebnicích. Tento kurz můžu jen a jen doporučit!

Bára

LF MU2022

Přípravný kurz mohu všem stoprocentně doporučit. Na medicínu jsem se dostala jen díky tomuto kurzu, protože informace získané na střední škole nebyly pro přijímačky dostačující.

Byli jsme rozděleni do malých skupinek, takže byl prostor pro velice individuální přístup. Výklad byl vždy srozumitelný, naprosto pochopitelný a pokaždé byla možnost se ptát. Zároveň bych chtěla velmi ocenit to, že jsme lektorům mohli napsat kdykoliv i mimo lekce, takže byly zodpovězeny opravdu všechny naše dotazy. Velmi mi vyhovovalo, že jsme v průběhu celého kurzu psali testy, které mi pomáhali si utřídit získané vědomosti.

Kdybych si měla znovu vybírat nějaký přípravný kurz, byl by to opět určitě tento. Nemám co vytknout. Na přijímačky na medicínu mě připravil dokonale. Děkuji!

Dominika

LF MU2022

Mé pocity a dojmy z kurzu jsou velmi pozitivní. Měla jsem fakt zlaté a milé lektory, kteří tady byli vždy pro nás (nejen na hodinách, ale i mimo ně), odpověděli na všechny naše otázky, jejich výklad byl srozumitelný. Vůbec nelituji výběru kurzu a kdyby se mi znovu naskytla příležitost, vyberu si stejný kurz. Opravdu doporučuji 🙂

Jakub

LF MU2022

Maximální spokojenost, vše perfektně vysvětleno, vždy byl prostor pro otázky od nás a individuální přístup. Díky malému počtu lidí ve skupině je možná dobrá interakce a vždy je prostor pro otázky. Vysoce doporučuji

Július

LF HK2022

Jsem přesvědčen, že bych nezvládnul přijímací zkoušky na Lékařskou fakultu v Hradci Králové na první pokus bez účasti na přípravném kurzu Na medicínu. Výuka byla pohodlná a srozumitelná. Lektoři byli ochotni vysvětlit to, čemu člověk nerozuměl a mohl jsem se ptát přímo během hodin, ale také na cokoliv, co bylo alespoň trochu předmětné i mimo lekce a dostala se mi rychlá odpověď. Hodiny probíhaly online a byly nahrávány, což bylo super, protože jsem se k nim mohl kdykoliv vrátit. Také jsme dostávali užitečné materiály pro další studium. Tento kurz posluchači bez jeho přičinění nezajistí přijetí na jeho vysněnou lékařskou fakultu, ale poskytne mu dostatek informací, podnětů a stimulů pro úspěšné zvládnutí přijímacích zkoušek.

Marek

LF UPOL2022

Mezi pozitiva kurzu bych zařadil výbornou úroveň hodin, lektoři byli velmi milí a ochotni odkomunikovat jakýkoliv problém. Na kurzech byla vždy příjemná atmosféra. Velkou výhodou bylo, že tento kurz nás nepřipravoval jen na určitý typ otázek, které se mohou v testech vyskytnout, ale snažil se nás připravit komplexně s velkým rozhledem, což může být prospěšné na přijímačkách nebo v pozdějším studiu. Dalším plus jsou záznamy lekci, které jsou neustále k dispozici.

Jedinou věc, kterou bych vylepšil by byla interakce se studenty. Myslím si, že je vhodné se jich ptát na otázky, na které by měly odpovědět hned nebo ve velmi krátké době. Ukazuje to připravenost studenta, jemu i lektorovi v mnohem přesnějším měřítku než testy.

Kurz Na Medicínu je rozhodně výborná zkušenost. Připravil mě na přijímací zkoušky, které se mi podařilo udělat, aniž bych učení věnoval další extra hodiny mimo kurz.

Matej

LF UPOL2022

Na přijímačkách jsem si uvědomil, že tento kurz mi dal velkou výhodu oproti ostatní početné konkurenci. 😀 Oceňuji, že během hodin jsme se věnovali tomu, co bylo nejdůležitější a učivo i testové otázky byly šité na míru na mou konkrétní LF. Doporučil bych kurz komukoli, kdo už má vybranou LF. Během mé přípravy v Na medicínu jsem ale zjistil, že některé testové otázky jsou pro několik LF podobné, takže jsem měl nakonec šance na nejedny přijímačky.

Jako vedlejší produkt kurzu bylo to, že jsem bez problémů odmaturoval. Je skvělé, že během hodin kurzu je čas na dotazy, na které běžně ve škole není prostor. Moji lektoři byli navíc velmi trpěliví a ochotní a nemusel jsem se obávat, že budu zaostávat, kdybych látku nepochopil napoprvé.

Miška

1. LF2022

Kurz mi hodně pomohl s přijímačkami. Naučila jsem se díky němu fyziku, kterou jsem ze školy moc neuměla. Bylo to příjemnou formou, kdy nám lektor vysvětlil základy a pak ukázal na příkladech. Naučil nás opravdu věci, co byly na přijímačkách. Také chemie mi pomohla, některé věci jsem nechápala ze školy, ale díky kurzu jsem je pochopila.

Petra

LF MU2022

Vyhovovala mi malá skupinka, vždy se na mě dostalo ať už s otázkou na vysvětlení nebo s jakýmkoliv jiným dotazem. Líbilo se mi, že jsem vždy mohla napsat i mimo lekci. Vyhovoval mi velmi systém 3-krát týdně, za mě super rozvrh i přestávka v polovině vyhovující. Učivo velmi pěkně vystihovalo požadavky na lékařskou fakultu. Děkuji 🙂

Přemysl

LF HK2022

Celý kurz hodnotím velice kladně a opravdu nelituji, že jsem vybral právě tento. Výuka mi pomohla ujasnit si co je pro přijímací zkoušku důležité a na co se nejvíce zaměřit. Systém postupného psaní testů mě naučil jak si rozložit čas abych vše stíhal. Přístup lektorů musím taky hodnotit velice kladně, jsou velmi kamarádští a vždy s čímkoliv pomůžou. Celkově musím říct, že jsem si strávený čas na tomto kurzu moc užil a také jsem se ve spoustě věcech zlepšil. Kurz určitě doporučuji každému, kdo se bude hlásit na lékařskou fakultu.

Kontakt

Email
chci@namedicinu.cz
Messenger
Napiš nám

Tak na co ještě čekáš?

Přihlásit se na kurz